Cele i założenia

Firma Kompleks-Bud działa na rynku od 2006r. Została założona przez mgr inż. Adama Kamińskiego. Jesteśmy młodą i prężnie rozwijającą się firmą. Z roku na rok rozszerzamy zakres swojej działalności. Prowadzimy roboty budowlane pod stałym nadzorem inżynierskim. Realizujemy inwestycje kompleksowo - od projektu po ostateczne wykończenie. Prace budowlane prowadzimy na terenie całego województwa podlaskiego. Służymy również fachowym doradztwem technicznym.

Cechuje nas szeroki zakres działalności:
  • Realizujemy obiekty o charakterze użyteczności publicznej. Do największych kubaturowo obiektów wykonywanych przez naszą firmę należą budynki budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego. Przy tego typu robotach specjalizujemy się głównie w wykonywaniu stanów surowych we wszystkich obecnie stosowanych technologiach.
  • Kolejnym rodzajem działalności jest budowa domów jednorodzinnych. W zależności od życzenia klienta wykonujemy stany surowe łącznie z robotami ziemnymi bądź też z pełnym wykończeniem tzn. "pod klucz". Świadczymy usługi w postaci robocizny + niezbędny sprzęt lub robocizna + własny materiał.
  • Wykonujemy również obiekty i budowle inwentarskie tj. obory, chlewnie, płyty gnojowe, zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę, silosy paszowe, budynki gospodarcze, hale magazynowe, utwardzenia placów manewrowych i dróg dojazdowych.

Posiadamy pełną bazę sprzętową do wykonywania w/w robót w postaci:
  • koparko-ładowarki (współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej),
  • urządzeń do pomiarów optycznych - niwelatory,
  • urządzeń do rozkładania i zagęszczania mieszanek betonowych - listwy wibracyjne, wibratory pogrążalne,
  • zagęszczarki do podłoży gruntowych
Strona internetowa współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013
FUNDUSZE EUROPEJSKIE - DLA ROZWOJU WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego - Instytucja Zarządzająca RPOWP